יש לכם גינה בבית? אנשי המקצוע ממליצים לצמצם את זמן המסכים של ילדכם - הדרך הבדוקה להוציא את הילדים לפעילות מחוץ לבית

 

אנשי המקצוע תמימי דעים, החשיפה המוגברת והממושכת של הילדים ובני הנוער למסכים השונים הנמצאים בכף ידם ובבית, טומנת בחובה סכנות ונזקים מיידים וגם ארוכי טווח.

כאשר אנו היינו ילדים, ההורים נאלצו לרדוף אחרינו מתי אנו חוזרים הביתה, לאחר ימים שלמים שבילינו ברחוב.

היום, אנו מוצאים את עצמנו “הופכים את העולם” לתת לילדים שלנו סיבות לצאת לשחק בחוץ ולא להיתקע מול המסכים בבית….

ניר עופרי, מנכ”ל קבוצת אוורסט ספורט טוען כי הדור החדש של מתקני המשחקים לגינה פותח עולם שלם של אפשרויות עבור הילדים ועבורכם.

טרמפולינות, שולחנות פינג פונג, מתקני כדורסל,  שערי קט-רגל, נינג’ה קיוב ועוד, המשלבים מגוון יתרונות ופעילויות ספורט, ריכוז, הוצאת אנרגיה ועוד.

 

תחשבו שולחן פינג פונג לחצר שלכם.

גרים בבית עם גינה? פינג פונג, חוויה חברתית נפלאה, מגבשת ומחברת לכל בני הבית, אחים ואחיות, הורים וילדים, חברים, אורחים ומשפחה בכל הגילאים. טניס שולחן הוא ספורט פופולרי לכל המשפחה, כמעט כל אחד יכול לשחק טניס שולחן, מצעיר עד מבוגר.

 

פינג פונג זו דרך מצוינת לפעילות מהנה וספורטיבית, עם יתרונות לשיפור קואורדינציה, קשר עין – יד וריכוז, ועוד.

דרך נפלאה להוציא את ילדך ממסכי הטלוויזיה והמחשב לתוך פעילות ספורטיבית מעולה.

ניר ממשיך ומסביר כי מוצרי ה-Outdoor הביתיים בישראל מחייבים התאמה בבחירת חומרי הגלם שחייבים להיות עמידים לתנאי האקלים הסופר קשים בארץ; לדוגמא, בטרמפולינות זה בא לידי ביטוי בשלדה איכותית ומאסיבית, וטקסטיל בעל רמת עמידות גבוהה ביותר ל-UV של השמש המקומית.

גם שולחנות הטניס הביתיים (שולחנות חוץ) בעידן המודרני מציעים מגוון יתרונות אשר לא היו קיימים בעבר.

אם בעבר שולחן הטניס הביתי היה מגיע עם פלטת אלומיניום פגיעה, גלגלים קטנים, ורגליים ללא כיוונון, רשת שאיננה קבועה וכו’.

כיום החומרים מהם עשויים שולחנות פינג פונג מתקדמים משמעותית, פלטות רזין (Resin סגסוגת שכבות שרף) המבטיחות חוויית משחק איכותית, קשיחות ועמידות לאורך שנים,

דרך אמינות מנגנוני הפתיחה והסגירה, רגליים מתכווננות כל אחת בנפרד, גלגלים בקוטר של 20 סמ’ לנוחות הזזה, רשת סיבי ניילון איכותית עם מנגנון מתיחה,

פתיחת השולחן למצב חצי למשחק אימון סולו ועוד. איכות השולחנות החדשים מאפשרת ללקוח לקבל אחריות של 10 שנים מלאה על השולחן וגם התחייבות לאביזרים וחלקי חילוף לשולחנות לתקופה של 20 שנה.

המחשבה העומדת מאחורי שולחנות הטניס בתקופה זו משלבת תפיסת עלות = תועלת ללא פשרות, מתוך כוונה למוצר של “פעם אחת”, ולהרבה שנים.

לסיכום, אין ספק שחשיפת היתר של הדור הצעיר למסכים מחייבת התייחסות ופיקוח שלכם ההורים, לא רק על התכנים אליהם הם נחשפים, אלא גם במתן חלופות איכותיות ומהנות לילדיכם.

למידע נוסף ושאלות על מגוון המוצרים לגינה, רכישה וקבלת הנחות מיוחדות – לחצו כאן

 

תתקשרו, תבואו, תתנסו ותתחדשו 😊

לוגו של וואטסאפ שלחו ווטסאפ !
דילוג לתוכן