סאונה ביתית בטכנולוגיה אינפרה אדום

 

טכנולוגית ה-“FAR INFRARED” למען הריפוי:

FAR  INFRARED הם תאי הסאונה האינפרה אדומים הכי מבוקשים ביפן, ארצות הברית וקנדה.

בשנת 1965 הרופא היפני, דר’ טדשי איצ’יקאווה קיבל פטנט על המצאת מחממי אינפרה אדום בעלי תכונות ריפוי. שיטה זו נוצלה במשך 14 שנה במרכזי רפואה יפניים בלבד. רק בשנת 1979 השיטה נעשית גם פתוחה לציבור הרחב. יישומיים נרחבים שנעשו בתאי האינפרה אדום שייכים לרופאים יפניים. לפי המחקרים שיצאו לאור, חום האינפרה אדום עוזר לבעיות הבאות:

אסתמה, ברונכיט, משקל עודף, צלוליטיס, לחץ דם גבוה, דלקת כליות כרונית, שיגרון, דלקת פרקים, טחורים, דלקת בשדיים, כאבי מותניים, כתפיים, צוואר ושרירים, כאב עצבי, ריענון העור, החלקת קמטים, דלקות עור, אקנה, חבורות, פציעות, כוויות, הרעלה, צהבת, שחמת, דלקת בדרכי השתן, דלקת בקיבה ודלקת במערכת העיכול, בעיות בווסת ותופעות גיל המעבר, מיגרנות, כאבי ראש, כאב אוזניים, פציעות ספורט, הצטננות, שפעת, התקררות, חום גבוה.

להיות מלא חיים

תהליך ריענון מונע הזדקנות מתקיים על ידי סילוק פסולת כימית מהגוף על בסיס קבוע. טיפול יומיומי להוצאת רעלנים צריך להיות נעים, מהיר ופשוט, ואין יותר מתאים משיטת ה-“FAR INFRARED”. רובינו רוצים להראות ולהרגיש צעירים בכל גיל ולמרות התועלת בשימוש בקרמים, בתרחיצים בצריכת מזון בריא ובפעילות גופנית, נשארת בעיית סילוק חומרים מזיקים שממשיכים להצטבר בתוך הגוף

אנשים רבים אינם מבינים מדוע הם נראים מבוגרים יותר או מתעייפים בקלות. למעשה, מידי יום אנחנו צוברים “מטען” של חומרים מזיקים ממגוון מקורות: מפלטי מכוניות, אבק מהרחוב או מהבית, מזון, משקאות, סיגריות, ותוצאה מכך הגוף שלנו נעשה “מזוהם”.

הקרמים מרטיבים את העור מבחוץ, האוכל הבריא מספק לגוף מינרלים וחומרי מזון חיוניים, והפעילות הגופנית עוזרת לתפקוד הלב, אבל כל אותם חומרים מזיקים נמצאים עדיין בתוך הגוף, וגורמים לתחושת עייפות ולמראה הרבה יותר מבוגר.

כעת נסביר איך שיטת ה-FAR INFRARED עוזרת לנו גם להרגיש וגם להראות יותר טוב. שיטת ה- “FAR INFRARED” מתבססת על מחממים המפזרים חום בתחום הגלים של ‘קרני החיים’ והחום הזה חודר לתוך גופינו. נא לא לבלבל קרניים אילו עם קרניים אולטרה סגולות שהם מסוכנות, או עם קרניי המיקרוגלים.

החום האינפרה אדום הוא בטוח לחלוטין. החום היוצא מבן אדם וחום  ה- far infrared הם שווים לפי סטנדרט מאפיינים גליים. החדירה העמוקה של הקרניים והביו- תהודה הטבעי מאפשרים את הוצאת הרעלנים מגוף וכמו כן את סילוקם מהגוף עם הזיעה והשתן. אחרי טיהור הגוף, אנחנו חשים פעילים ונמרצים יותר, ונראים צעירים ורעננים.

מעט על הטכנולוגיה

במשך שנים, הטכנולוגיה היפנית הסודית שירתה את מאוויי היופי והבריאות של העלית היפנית, אימפריית השמש העולה.
הטכנולוגיה מבוססת על מוליכי אינפרה אדום בטכנולוגיית ה-“FAR INFRARED” המפיצים את ‘קרני החיים’ – זהו החלק היעיל ביותר של הספקטרום הסולארי, החודר עד לעומק של 5 סנטימטרים בגוף האדם. יוצר תחושת חמימות ומלווה בהזעת יתר.
במספר מדינות, בעשורים האחרונים, נחקרה ההשפעה החיובית של החום האינפרה אדום על בריאות האדם. התאוריה הידועה ביותר היא שיטה שפותחה על ידי מדענים יפנים – שיטת הביו- תהודה.
כאשר גזים רעילים וחומרים מזהמים כמו עופרת, כספית וכלור נכנסים למים, הם נלכדים על ידי מולקולת המים. כאשר הרעלנים נאגרים בתוך הגוף (שמורכב במידה רבה ממים) אנרגיית תאי הגוף נעצרת, זרימת הדם נחלשת והאדם חש ברע.
ניקוי רעלנים (הוצאת רעלנים מהגוף) מתרחש בזמן שמולקולות המים בתאים נחשפים לתנודות גלי האינפרה אדום. תנודות אילו מחלישות קשרים בין מולקולות ובכך הרעלנים משתחררים ממולקולות המים. החום מרחיב את כלי הדם החסומים – ועוזר להוצאת החומרים המזיקים יחד עם זיעה ושתן.
קטגוריות משנה נוספות: סאונה, סאונה יבשה, סאונה ביתית, רפלקסולוגיה, סאונה אינפרה אדום. 

חשוב להבין, הסאונות שלנו פועלות בשיטה ייחודית ושונה לחלוטין מסאונות רגילות:
שיטת האינפרה ספא – תנורי אינפרה אדום. 

רוצים להיפטר מהמשקל העודף?! רוצים לנקות את הגוף מרעלים?!
רוצים להאט את תהליך ההזדקנות?! רוצים לרפא מחלות?!

סאונה בשיטת הגלים האינפרא אדומים היא הבחירה הנכונה!!!

ה-InfraSpa פירושו בריאות והתחדשות הגוף.

במשך שנים, הטכנולוגיה היפנית הסודית שירתה את מאוויי היופי והבריאות של העלית היפנית, אימפריית השמש העולה.

התא עם קרני האינפרה אדום מבוסס על מוליכים אינפרה אדומים בטכנולוגית ה-SunCarbon המפיצים את ‘קרני החיים’ – זהו החלק היעיל ביותר של הספקטרום הסולארי, שחודר עד לעומק של 5 סנטימטרים בגוף האדם. תחושת חמימות מתרחשת אחרי זמן קצר בטיפול עצמו, ומלווה בהזעת יתר. כאשר גזים רעילים וחומרים מזהמים כמו עופרת, כספית וכלור נכנסים למים, הם נלכדים על ידי מולקולת המים. כאשר הרעלנים נאגרים בתוך הגוף (שמורכב במידה רבה ממים) אנרגיית תאי הגוף נעצרת, זרימת הדם נחלשת והאדם חש ברע.
ניקוי רעלנים (הוצאת רעלנים מהגוף) מתרחש בזמן שמולקולות המים בתאים נחשפים לתנודות גלי האינפרה אדום. תנודות אילו מחלישות קשרים בין מולקולות ובכך הרעלנים משתחררים ממולקולות המים. החום מרחיב את כלי הדם החסומים – ועוזר להוצאת החומרים המזיקים יחד עם זיעה ושתן.

ה-FAR  INFRARED מהווה דרך קלה נעימה ובריאה לניקוי הגוף מרעלנים.

30  דקות ליום למען היופי
תעשיית היופי – זה שוק שמגלגל מיליארדים ואינסוף מוצרים. נשים וגברים בכל העולם מחפשים את אותו מוצר הפלא שיעזור להם להיות יפים וצעירים, למרות זאת, חשוב לדעת שלפי חוקי הטבע, החזות שלנו מושפעת בראש ובראשונה מבריאותנו ופחות מכל אותם קרמים ותרחיצים שאנו משתמשים בהם.
סביבה מזהמת, שימורים ותוספות מזון, אלכוהול ועשן סיגריות משאירים עקבות מסוכנות בגוף האדם – רעלנים שמשפיעים לרעה גם על החזות, וגם על החיוניות שלנו. החזות היפה שלנו מצריכה לא רק אמצעים קוסמטיים אלא גם טיפול בניקוי הגוף מכל אותם חומרים מזיקים.
אנחנו ממליצים על ניקוי הגוף מרעלנים בדרך טבעית – הוצאת הפסולת מהגוף עם הזיעה, במקום כל מיני ניסויים על ידי “תרופות פלא”.
פעולת האינפרה אדום נבדקה בהצלחה במספר רב של מחקרים.
המרצת מחזור הדם וחיזוק מערכות הלב וכלי הדם:

גוף האדם מצנן את עצמו במצב בו טמפרטורת הגוף הפנימית עולה . דפיקות הלב יהיו חזקות יותר בכדי לשאוב יותר דם, חמצן ומים בגוף, זאת במטרה לצננו. פעילות יעילה זו של הלב ושל כלי הדם היא שוות ערך לריצה, ובעלת אותן יתרונות למערכות הלב וכלי הדם. המגזין של ארגון הבריאות האמריקאי יצא באוגוסט 1981 בהצהרה הבאה: ” רבים מאיתנו היוצאים לריצה עושים זאת כדי לחזק את מערכות הלב וכלי הדם, ולא כדי לבנות שרירים חזקים ברגלים. שימוש קבוע בסאונה נותן את אותה תוצאה למערכות הלב וכלי הדם, ובכך הוא אמצעי אפקטיבי גם בשריפת קלוריות על בסיס קבוע”.

הקלה על כאב ונוקשות במפרקים
סאונות הפעולות על האור האינפרה אדום יכולות להקל על כאבים בשרירים ובעצמות או על פגיעות בשריר או ברקמות זאת באמצעות חדירת סגולות החימום.

סילוק רעלנים ופסולת מינרלים
פעולת ההזעה בסאונת האינפרה אדום עוזרת לנקות את הגוף מזיהומים מזיקים, ממתכות כבדות, מחומצות, מנתרן, מניקוטין, מאלכוהול וכדומה.

שיפור מצב העור
הסאונות הפעולות על האור האינפרה אדום מזרימות דם וחומרים מזינים לנימים, תוך המרצת מחזור הדם, העור נהיה בוהק ורענן לאחר טיפול בסאונת האינפרה אדום. סילוק הרעלנים גם הוא גורם לעור להראות צעיר יותר ומלא חיים. סאונות האינפרה אדום גם מסייעות לריפוי אקנה וכמו כן משפרות את מרקם צבע העור וגמישותו.

חיזוק המערכת החיסונית
חום מלאכותי נגרם ממצב בו טמפרטורת הגוף הפנימית עולה. הגוף מדמה חום ובכך מייצר הרבה כדוריות לבנות, דבר המשפר את עמידותו כנגד נגיפים זרים.

הפחתת לחץ ותשישות
הישיבה בסאונה עם קרני החום האינפרה אדום משחררת את כל הלחץ והמתח שצברנו במשך היום – אחרי טיפול מרגישים רעננים יותר, חזקים יותר וצעירים יותר. נצלו את התכונות המיוחדות של שיטת ה-“FAR INFRARED” וספרו לחבריכם.

הורדה במשקל -להיפטר מהמשקל המיותר
ה-FAR INFRARED היא ההזדמנות להיפטר ממשקל מיותר בדרך נעימה, נוחה וזולה.

בדור שלנו, לא כמו בעבר, אנשים התחילו לטפל בבריאות שלהם וכל האמצעים כשרים. המשקל העודף – בעיה חמורה של הרבה מאד אנשים מתבטאת גם בהתקפי לב, סוכרת ושלל מחלות. השוק מציע כיום “תרופות פלא”, תערובות, מנגנונים ואף בגדים מיוחדים, כל זאת ועוד כדי להיפטר מהמשקל המיותר.

אין שום הגיון בהחדרת כימיה וכל מיני שיקויים מוזרים לגוף שרק מזיקים לגוף שלנו. השכל הישר מוביל אותך לפתרון בעיית המשקל העודף: דיאטה מאוזנת, פעילות גופנית והוצאת פסולת מהגוף – זה מה שהגוף שלנו דורש. אם כבר ניסיתם את כל שיטות ההרזיה שלא הניבו תוצאות, אולי הגיע הזמן לשנות דיאטה: הוסיפו לתפריט שלכם פירות וירקות טריים, בשר דל שומן ודגים והימנעו ממתוקים וממזונות עמילניים.

פעילויות גופניות מומלצות הן ג’וגינג, ריצה, אופניים, שחייה וטניס. פעילויות אילו עוזרות לך להיפטר מהמשקל העודף, ותורמות להרגיש מלאי חיוניות. מצב הרוח שלנו משפיע על המשקל. החלק העיקרי בריפוי הגוף נעשית על ידי הוצאת הרעלנים – טיהור הגוף מחומרים מסוכנים.

להיות מלא חיים
תהליך רענון מונע הזדקנות מתקיים על ידי סילוק פסולת כימית מהגוף על בסיס קבוע. טיפול יומיומי להוצאת רעלנים צריך להיות נעים, מהיר ופשוט, ואין יותר מתאים משיטת ה-FAR INFRARED רובנו רוצים להראות ולהרגיש צעירים בכל גיל ולמרות התועלת בשימוש בקרמים, בתרחיצים בצריכת מזון בריא ובפעילות גופנית, נשארת בעיית סילוק חומרים מזיקים שממשיכים להצטבר בתוך הגוף.

אנשים רבים אינם מבינים מדוע הם נראים מבוגרים יותר או מתעייפים בקלות. למעשה, מידי יום אנחנו צוברים “מטען” של חומרים מזיקים ממגוון מקורות: מפלטי מכוניות, אבק מהרחוב או מהבית, מזון, משקאות, סיגריות, ותוצאה מכך הגוף שלנו נעשה “מזוהם”.

הקרמים מרטיבים את העור מבחוץ, האוכל הבריא מספק לגוף מינרלים וחומרי מזון חיוניים, והפעילות הגופנית עוזרת לתפקוד הלב, אבל כל אותם חומרים מזיקים נמצאים עדיין בתוך הגוף, וגורמים לתחושת עייפות ולמראה הרבה יותר מבוגר.

כעת נסביר איך שיטת ה-FAR INFRARED  עוזרת לנו גם להרגיש וגם להראות יותר טוב. שיטת ה- FAR INFRA RED מתבססת על מחממים המפזרים חום בתחום הגלים של ‘קרני החיים’ והחום הזה חודר לתוך גופינו. נא לא לבלבל קרניים אילו עם קרניים אולטרא סגולות שהם מסוכנות, או עם קרניי המיקרוגלים.

החום האינפרא אדום הוא בטוח לחלוטין. החום היוצא מבן אדם וחום ה-FAR INFRARED הם שווים לפי סטנדרט מאפיינים גליים. החדירה העמוקה של הקרניים והביו- תהודה הטבעי מאפשרים את הוצאת הרעלנים מגוף וכמו כן את סילוקם מהגוף עם הזיעה והשתן. אחרי טיהור הגוף, אנחנו חשים פעילים ונמרצים יותר, ונראים צעירים ורעננים.

ה -InfraSpa למען הריפוי

בשנת 1965 הרופא היפני, דר’ טדשי איצ’יקאווה קיבל פטנט על המצאת מחממי אינפרא אדום בעלי תכונות ריפוי. שיטה זו נוצלה במשך 14 שנה במרכזי רפואה יפניים בלבד. רק בשנת 1979 השיטה נעשית גם פתוחה לציבור הרחב. יישומיים נרחבים שנעשו בתאי האינפרא אדום שייכים לרופאים יפניים. לפי המחקרים שיצאו לאור, החום האינפרא אדום עוזר לבעיות הבאות:

 • אסתמה, ברונכיט
  · משקל עודף, צלוליטיס
  · לחץ דם גבוה, דלקת כליות כרונית
  · שיגרון
  · דלקת פרקים
  · טחורים
  · דלקת בשדיים
  · כאבי מותניים, כתפיים, צוואר ושרירים
  · כאב עצבי
  · רענון העור, החלקת קמטים
  · דלקות עור, אקנה
  · חבורות, פציעות, כוויות
  · הרעלה, צהבת, שחמת, דלקת בדרכי השתן
  · דלקת בקיבה ודלקת במערכת העיכול
  · בעיות בווסת ותופעות גיל המעבר
  · מיגרנות, כאבי ראש
  · כאב אוזניים
  · פציעות ספורט
  · הצטננות, שפעת, התקררות, חום גבוה 

 

ה -FAR INFRARED – הם התאים האינפרא אדומים הכי מבוקשים ביפן, ארצות הברית וקנדה.
· מחממי ה-SunCarbon,  פטנט רשום ביפן · מערכת היקפית של מחממים בטכנולוגית  SunAround
· מחממים לרגליים  · עץ הולמרק קנדי – ברמת איכות של רהיט
· מהדקים מגנטים MagnetLock לחיבור מהיר של הסאונה
· אחריות של שנה לתאים ולמחממים
· תו תקן לפי סטנדרט 9001 ISO

לוגו של וואטסאפ שלחו ווטסאפ !
דילוג לתוכן